Site Loader
Okuma süresi < 1 dakika

Ey burger sevdalısı! Bu sayfa senin için! Instagram’daki @tatdedektifi hesabımda 2014 yılından bu yana, her hafta aralıksız devam ettirdiğim #TatDedektifiBurgerleri serimde onlarca ülkede Mart 2020 itibariyle 3.500’e yakın burger deneme şansım oldu. Bir etiketin altında bunları sıralamak yerine herkesin kolayca yararlanabileceği bir platforma dönüştürmek için Kasım 2016’da Burger Haritası fikrine kafa yormaya başladım. Türkiye’nin ilk ve tek burger platformu olan www.burgerharitasi.com’da, Türkiye ve dünya üzerindeki pek çok burger restoranını, iletişim bilgileri ve yorumlarıyla bulabildiniz. Ayrıca videolu/fotoğraflı tariflerle de burger kültürüne dair pek çok bilgiyi özetledim.

Şimdi de oradaki tüm içeriği kişisel internet siteme taşımanın zamanı. Tariflerden restoranlara, haberlerden değerlendirmelere her şey burada olacak.

Ama unutma ki her zaman Instagram’da @burgerharitasihesabım ve YouTube’da Burger Haritası kanalım aktif olmaya devam edecek. Hepsi birbirini besleyecek bilgilere erişim çok daha kolay olacak.

Şimdiden keyifli okumalar, seyirler ve acıkmalar!

Bunu paylaş;

Bir cevap yazın